کاشت ابرو

کاشت ابرو با موی طبیعی و هزینه

در صورتی که می خواهید ظاهری جوان و پوستی صاف داشته باشید و به ابروهای خود توجه زیادی نشان نمی دهید، باید بدانید ابروها یکی از شاخص های نشان دهنده سن واقعی فرد هستند. با افزایش سن، ابروها ما باریک تر می شوند، اما دلیل دیگری مثل ایجاد جای زخم یا بیماری نیز در بوجود آمدن این مساله نقش دارند. این مساله به این معناست که صرفا داشتن ابروهای کم پشت باعث می شود که سن مردان و زنان بیشر از آنچه که هستند به نظر برسد، حتی اگر بقیه اجزای صورت بدون چین و چروک باشند و شاداب و با طراوت به نظر برسند. خوشبختانه می توان عمل کاشت ابرو را انجام داد، که اثر قابل توجهی بر چهره شما دارد. نتیجه نهایی کاشت ابرو، ابروهایی طبیعی است که سالم و پر پشت به نظر می رسند و در عین حال باعث می شوند که ظاهر جوان تری پیدا کنید. مراحل کاشت موی ابرو بسیار ساده است و از آنجایی که این جراحی بسیار با دقت انجام می گیرد، دیگران به سختی متوجه تغییر ایجاد شده در چهره شما می شوند. تنها چیزی که دیگران متوجه می شوند این است که شما ظاهری جوان تر، سالم تر و شاداب تر پیدا کرده ایدزمان بهبودی در جراحی کاشت ابرو سریع می باشد. برای بدست آوردن بهترین نتیجه باید یک جراح باتجربه و ماهر را انتخاب کنید.

شرایط

هر کسی از نعمت داشتن ابروهای طبیعی پرپشت برخوردار نیست، بنابراین برای داشتن یک ابروی پرپشت باید به سراغ جراحی کاشت ابرو بروید. این جراحی مخصوصا برای افرادی مناسب است که ابروهای کم پشت تری دارند. با این حال، دلایل دیگری نیز وجود دارند که منجر به ریزش کامل یا جزئی موی ابرو می شوند و باعث کم پشت شدن یا طاسی ابرو می گردند. بعضی از رایج ترین دلایل و شرایط برای انجام کاشت ابرو ( به استثنای سن و الگوی وراثتی ابروی کم پشت) از قرار زیر است:
• پیرایش بیش از حد ابرو
• درمان با پرتو درمانی یا شیمی درمانی
• جای زخم یا آسیب پوستی ( مثل سوراخ شدن،سوختگی یا خالکوبی)
• کندن موی ابرو ( رفتار خود آزارنده که شامل کشیدن و کندن ابرو می شود)
• بیماری
تصمیم به انجام کاشت موی ابرو یک تصمیم بسیار شخصی است. نتیجه نهایی کاشت ابرو با موی طبیعی را شما انتخاب می کنید. کاشت موی ابرو به این معناست که ابروهای شما شکل زیبایی پیدا می کنند و طاسی منطقه ای ندارد و ظاهری جوان تر و شاداب تر به شما می دهند.

علت

موی ابرو بنا به دلایل مختلفی دچار ریزش می شود. بیماری های مشخصی مثل بیماری کم کاری تیروئید باعث می شود که افراد بیشتر دچار ریزش موی ابرو شوند. وضعیت دیگری که با کاشت ابرو بهبود پیدا می کند چیدن بیش از حد ابرو یا پیرایش بیش از حد آن است. علاوه بر این، آسیب یا تصادفات باعث ریزش موی ابرو می شوند و ریزش موی ناشی از جراحی به دلیل عمل های درمانی سرطان پوست یا جراحی های دیگر در این ناحیه است. بعضی از افراد صرفا به صورت مادرزادی ابروهای کم پشتی دارند و می خواهند با جراحی کاشت ابرو، ابروهای پرپشت تری داشته باشند تا چشم های آنها و همچنین چهره آنها زیباتر و جذاب تر به نظر برسد.

نواحی پیوند

نواحی اهدا کننده مو شامل پوست سر می شود که وقتی موی این ناحیه به ابرو پیوند زده شد، به صورت دائمی رشد می کنند و عموما باید ماهی یک بار کوتاه شوند. برای بدست آوردن نتایج بهینه، موهای برداشت شده در ابتدا یکی یکی و گاهی اوقات دو تا دوتا پیوند زده می شود که شیوه طبیعی رشد ابروها است. کاشت ابرو فرآیند بسیار ظریفی است و نیازمند قرار دادن موها در برش های بسیار ریز ( نیم میلی متری) است که دقیقا در جهت مناسب زاویه بندی شده اند و به گونه ای قرار می گیرند که شبیه رشد طبیعی ابرو باشند. استفاده از گرافت هایی که خیلی ریز تقسیم بندی شده click here اند باعث می شود که قرارگیری با کوچکترین برش های احتمالی امکان پذیر باشد تا کمترین جای زخم و آسیب دیدگی به موهای قبلی وارد شود.

مراحل

اگر چه مراحل کاشت ابرو نسبتا ساده است و تحت بیهوشی موضعی انجام می گیرد و نیاز به اقامت طولانی مدت در بیمارستان نیست، جراح باید برای بدست آوردن نتایج بهینه بیشترین دقت را به خرج دهد. هر ابرو عموما بین 250 تا 400 مو نیاز دارد تا ظاهری سالم و طبیعی داشته باشد. تعداد واقعی موهای ابرو به اندازه و ظاهر ابروی کنونی و همچنین نتایج مورد نظر بستگی دارد. هر تار مو باید دقیقا در جای مناسب قرار داده شود و بر طبق جهت موهای دیگر ابرو و هم سطح پوست قرار داده شود. موها همچنین باید در فاصله نزدیکی نسبت به یکدیگر قرار داشته باشند تا ابرو کامل و صاف به نظر برسد. فولیکول های مو اهدا کننده با استفاده سوزن های بسیار ریز جدا می شوند که تضمین کننده این مساله است که بر روی سر یا در ابروی پیوند داده شده هیچ جای زخمی ایجاد نمی شود. یک ناحیه معمولی برای برداشت مو پشت گوش ها است. در روش کاشت ابرو هر گرافت مو باید به صورت جداگانه پیوند زده شود، که مستلزم استفاده از سوزن هایی می باشد که تنها چند میلی متر پهنا دارند. در طول این فرآیند، بیحسی موضعی به بیمار تزریق می شود، تا در طول جراحی کاشت ابرو احساس درد نکنند. وقتی عمل جراحی به انجام رسید، نیازی نیست که بیمار در مراکز کاشت ابرو (کلینیک زیبایی) بستری شود و می تواند برای دوره بهبودی به خانه برود.

خطرات و عوارض

به منظور داشتن ابروهایی که پر و صاف باشند، در مراحل کاشت موی ابرو حدود 100 تا 200مو برای پیوند جزئی و 200 تا 400 برای پیوند کامل ابرو نیاز است. دوره بهبودی کاشت ابرو سریع و بدون درد است. عوارض کاشت ابرو شامل یک دوره موقت کبودی و ورم می باشد. نتایج کاشت جزئی یا کامل ابرو دائمی هستند، اما کمی طول می کشد تا این نتایج حاصل شوند. مدت زمان اندکی پس از جراحی، شکل و تراکم ابرو را می توان مشاهده کرد، بسیاری از این موها در عرض دو هفته می افتند. این مساله عادی است و جای هیچ گونه نگرانی ندارد. ریزش بخشی از موهای پیوندی بخشی از فرآیند بهبودی است و موی جدید به جای آن رشد می کند. مشاهده نتایج کامل 12 ماه طول می کشد. موهای ابرو پس از کاشت به رشد خود ادامه می دهند که به این معناست که برای اینکه ابروها شکل خود را حفظ کنند، باید ماهی یک بار آنها را کوتاه کرد. مرتب سازی ابروها باید اساس منظمی داشته باشند، زیرا در صورتی که به آنها رسیدگی نشوند، رشد قابل توجهی خواهند داشت.

هزینه کاشت ابرو

هزینه کاشت ابرو به عوامل مختلفی بستگی دارد که با توجه به نیازهای هر بیمار مثل ناحیه پوشش کاشت ابرو، ضخامت و تراکم ابروها و تعداد گرافت های موی مورد نیاز برای بدست آوردن ابروهای طبیعی و زیبا فرق می کند. قیمت کاشت ابرو در طول جلسه مشاوره اولیه بر اساس وضعیت منحصر به فرد شما مورد بحث قرار می گیرد.

کاشت ابرو با موی طبیعی یک روش ساده و بی خطر برای افرادی است که دارای ابروهای کم پشت هستند یا به دلایلی ابروی آنها دچار ریزش شده است. کاشت موی ابرو عوارض خاصی ندارد و معمولا نتایج جراحی رضایت بخش خواهی بود. نحوه کاشت ابرو با موی طبیعی، برای تمام افرادی که میخواهند ابروهایشان ظاهری زیباتر داشته باشد، مناسب است. این روش درمان معمولا خطرات و عوارضی را ندارد، و بدون بیهوشی انجام می شود. کاشت موی ابرو هم برای خانم ها و هم برای مردان می تواند انجام شود.

Need help? Email Us Here! Chat With Us Now!

← Prev Step

Thanks for contacting us. We'll get back to you as soon as we can.

Please provide a valid name, email, and question.

Powered by LivelyChat
Powered by LivelyChat Delete History